KasiaMOS__koncertCharytatywny(1080px).jp

KONCERT CHARYTATYWNY
KASI MOŚ DLA
LAURY I MACIUSIA

 

 

Kochani,


Zbieramy pieniądze dla Laury i Maciusia podopiecznych Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom z Warszawy.

Kasia Moś nagrała wspaniały charytatywny koncert ON-LINE z którego dochód w całości przeznaczony będzie dla chorej Laury i Maciusia.

 

Jeżeli lubicie Kasię lub chcecie też pomóc z czystego serca zachęcamy do wysłuchania koncertu - bilet wsparcia Tylko 20 zł :)


Gramy, aby pomóc! Pomaganie jeszcze nigdy nie było takie proste!

 

Wesprzyj zbiórkę! Pomagaj i oglądaj koncert!

Link do wpłaty i koncertu:

https://fabrykakoncertow.com.pl/payment/buy/e44d586aadd0c6cb99ff51846a273f609d765311/FK02

 

​POZOSTAŁE FORMY WSPARCIA

-  robiąc zakupy w serwisie a7b.pl - cały dochód zasila naszą akcje. Wybrane sklepy w serwisie: Eobuwie, Decathlon, MediaMarkt i wiele innych - wejdź w link www.a7b.pl

- kupując on-line nowy produkt pozwalający prasować bez żelazka - www.zelazkowsprayu.pl

 

LAURA

Laura przyszła na świat z wrodzonym wodogłowiem, czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym i padaczką. Nie potrafi utrzymać główki, nie siedzi – jest dzieckiem leżącym. To nie koniec jej nieszczęść. Dziewczynka nie widzi i jest odżywiana przez PEG (bezpośrednio do brzuszka).

Główka Laury po urodzeniu miała 50 cm obwodu i zniekształciła się. Aby dziewczynka mogła funkcjonować, ma na stałe wszczepioną w główkę zastawkę – urządzenie, które steruje ciśnieniem śródczaszkowym odprowadzając gromadzący się w główce płyn mózgowo-rdzeniowy. 

Wszczepienie zastawki i PEG-a oraz ich kolejne wymiany, to pasmo operacji, które Laurka przeszła w ciągu tych kilku lat. Zapalenie opon mózgowych i dwukrotna sepsa, wielokrotne zapalenia płuc i ciągłe infekcje nie sprzyjają rozwojowi dziecka. Konieczna jest rehabilitacja.

https://pomocdzieciom.eu/podopieczni-fundacji/laura-kurlit/

 

MACIUŚ

Maciuś urodził się w 2008 r. W drugim tygodniu życia trafił do CZD na oddział patologii noworodka tam stwierdzono u niego zespół Emmanuela. Choroba ta charakteryzuje się hipoplazją robaka i półkul móżdżku, zarośniętym przewodem słuchowym, niedosłuchem oraz przykurczem mięśni.

Nasz syn wciąż nie mówi, nie chodzi, jest pampersowany, ma ślinotok, musi być karmiony butelką. Wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji zarówno usprawniającej ciało, jak i logopedycznej. Wymaga ponadto specjalnego żywienia.

https://pomocdzieciom.eu/podopieczni-fundacji/maciej-kaczynski/ 

 

Link do koncertu Kasi Moś, Gramy, aby pomóc!

https://fabrykakoncertow.com.pl/event/index/e44d586aadd0c6cb99ff51846a273f609d765311

 

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany obydwojgu dzieciom.

 

 

W imieniu Laury i Macieja i ich rodzin wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Logo fundacji (1).png